NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Rang lista

Bogami,ovog meseca je gusto na vrhu,a pritom su rezultati nikad bolji,sto rece neko na forumu - sve ce teze biti uci medju prvih 10 ili prvih 50...

9 za
1 protiv
NeparniValjak
2010-10-12
???

Imam ideju:da li bi bilo moguce napraviti rang liste po igrama? Mislim da bi bilo zanimljivo,verovatno komplikovano, ali da razbijemo monotoniju i omogucimo slabijim igracima da bar u nekom segmentu budu pri vrhu.

2 za
3 protiv
Сани бој
2010-10-12
???

Bilo je reci o tome, vec sada mogu da se sortiraju bodovi po igrama na mesecnoj rang listi...

4 za
0 protiv
Fellow
2010-10-12
???

Sta misle ostali igraci? Na mesecnoj rang listi se vide poeni po igrama i zbirno ali sam mislio da se igraci RANGIRAJU za svaku igru posebno.

2 za
2 protiv
Сани бој
2010-10-12
???

A sta misliš o mom odgovoru? cheeky

Ako nisam bio jasan pogledaj sliku (primer kada je rang lista sortirana po igri Skocko):

Dovoljan je klik na kolonu Igre i rang lista će biti sortirana po toj igri.

5 za
0 protiv
Fellow
2010-10-12
???

Fellow napisa...

A sta misliš o mom odgovoru? cheeky

Ako nisam bio jasan pogledaj sliku (primer kada je rang lista sortirana po igri Skocko):

Dovoljan je klik na kolonu Igre i rang lista će biti sortirana po toj igri.

...izvini, smrc, a ja se raskokodakao (12 slova), smrc.

6 za
0 protiv
Сани бој
2010-10-12
???

No prob yes , svaka čast za 12-icu!

3 za
0 protiv
Fellow
2010-10-12
???

Nadalina opet nekoliko puta za redom preko 190 a juce i preko 200...

Nije sumnjiva uopste ...

11 za
3 protiv
dejan86
2010-10-12
???

dejan86 napisa...

Nadalina opet nekoliko puta za redom preko 190 a juce i preko 200...

Nije sumnjiva uopste ...

...Nadalina nije sumnjiva, zenu poznajem licno, a dovoljno je odigrati dobro asocijaciju i slagalicu( sto je njena najaca igra i imati taj rezultat)...

4 za
8 protiv
karlosboki
2010-10-13
???

karlosboki napisa...

dejan86 napisa...

Nadalina opet nekoliko puta za redom preko 190 a juce i preko 200...

Nije sumnjiva uopste ...

...Nadalina nije sumnjiva, zenu poznajem licno, a dovoljno je odigrati dobro asocijaciju i slagalicu( sto je njena najaca igra i imati taj rezultat)..karlosboki napisa...

dejan86 napisa...

Nadalina opet nekoliko puta za redom preko 190 a juce i preko 200...

Nije sumnjiva uopste ...

...Nadalina nije sumnjiva, zenu poznajem licno, a dovoljno je odigrati dobro asocijaciju i slagalicu( sto je njena najaca igra i imati taj rezultat)...

...jeste, dovoljno je dobro odigrati asocijaciju i slagalicu ali nemoguce je bas svaki dan odigrati ih perfektno. I kako to da  ostali takmicari koji su u vrhu poslednjih par meseci imaju  3 ili 4 puta preko 190 za mesec dana  a ona 5 puta za redom pa cak i 200...  

8 za
4 protiv
dejan86
2010-10-13
???

dejan86 napisa...

karlosboki napisa...

dejan86 napisa...

Nadalina opet nekoliko puta za redom preko 190 a juce i preko 200...

Nije sumnjiva uopste ...

...Nadalina nije sumnjiva, zenu poznajem licno, a dovoljno je odigrati dobro asocijaciju i slagalicu( sto je njena najaca igra i imati taj rezultat)..karlosboki napisa...

dejan86 napisa...

Nadalina opet nekoliko puta za redom preko 190 a juce i preko 200...

Nije sumnjiva uopste ...

...Nadalina nije sumnjiva, zenu poznajem licno, a dovoljno je odigrati dobro asocijaciju i slagalicu( sto je njena najaca igra i imati taj rezultat)...

...jeste, dovoljno je dobro odigrati asocijaciju i slagalicu ali nemoguce je bas svaki dan odigrati ih perfektno. I kako to da  ostali takmicari koji su u vrhu poslednjih par meseci imaju  3 ili 4 puta preko 190 za mesec dana  a ona 5 puta za redom pa cak i 200...  

...pogledaj njene rezultate i videces da  nema pet pta zaredom takav rezultat, Nada mi je bila protivnik u TV slagalici i dobila me je u jednoj emisiji preko 100 razlike, a ja sam na kraju Superfinala bio cetvrti, pa ako moze da posluzi kao orijentir...  

3 za
7 protiv
karlosboki
2010-10-13
???

karlosboki napisa...

dejan86 napisa...

karlosboki napisa...

dejan86 napisa...

Nadalina opet nekoliko puta za redom preko 190 a juce i preko 200...

Nije sumnjiva uopste ...

...Nadalina nije sumnjiva, zenu poznajem licno, a dovoljno je odigrati dobro asocijaciju i slagalicu( sto je njena najaca igra i imati taj rezultat)..karlosboki napisa...

dejan86 napisa...

Nadalina opet nekoliko puta za redom preko 190 a juce i preko 200...

Nije sumnjiva uopste ...

...Nadalina nije sumnjiva, zenu poznajem licno, a dovoljno je odigrati dobro asocijaciju i slagalicu( sto je njena najaca igra i imati taj rezultat)...

...jeste, dovoljno je dobro odigrati asocijaciju i slagalicu ali nemoguce je bas svaki dan odigrati ih perfektno. I kako to da  ostali takmicari koji su u vrhu poslednjih par meseci imaju  3 ili 4 puta preko 190 za mesec dana  a ona 5 puta za redom pa cak i 200...  

...pogledaj njene rezultate i videces da  nema pet pta zaredom takav rezultat, Nada mi je bila protivnik u TV slagalici i dobila me je u jednoj emisiji preko 100 razlike, a ja sam na kraju Superfinala bio cetvrti, pa ako moze da posluzi kao orijentir...  

...Lepo od tebe sto je branis, ja sam samo rekao da je sumnjiva jer nema konstantne rezultate kao ostali koji su uvek tu negde na proseku od oko 175-180 i nijedan od njih nije povezao nekoliko dana za redom preko 190 ili 200 kao doticna... 

6 za
5 protiv
dejan86
2010-10-13
???

Au,kakva klackalica i drama na vrhu liste,bice gusto do kraja...

2 za
1 protiv
NeparniValjak
2010-10-17
???

karlosboki napisa...

dejan86 napisa...

Nadalina opet nekoliko puta za redom preko 190 a juce i preko 200...

Nije sumnjiva uopste ...

...Nadalina nije sumnjiva, zenu poznajem licno, a dovoljno je odigrati dobro asocijaciju i slagalicu( sto je njena najaca igra i imati taj rezultat)...

...Za taj rezultat je dovoljno odigrati dobro slagalicu brijeve spojnicu skocka ko zna zna i asocijacije i to pet dana za redom i sta je tu sumnjivo. :)

6 za
1 protiv
arg895ceo
2010-10-26
???

mmladen napisa...

karlosboki napisa...

dejan86 napisa...

Nadalina opet nekoliko puta za redom preko 190 a juce i preko 200...

Nije sumnjiva uopste ...

...Nadalina nije sumnjiva, zenu poznajem licno, a dovoljno je odigrati dobro asocijaciju i slagalicu( sto je njena najaca igra i imati taj rezultat)...

...Za taj rezultat je dovoljno odigrati dobro slagalicu brijeve spojnicu skocka ko zna zna i asocijacije i to pet dana za redom i sta je tu sumnjivo. :)

...po mom iskustvu skocko i broj se resavaju glatko, znaci 100%, u periodu kada sam napisao ovu poruku ja sam imao uglavnom po 100% i u spojnicama i KZZ, sto me je inace nerviralo jer nista ne mozes da naucis, samim tim ostaju slagalica i asocijacije, pa ako uzmemo cinjenicu da je Slagalica Nadina najaca igra prostom dedukcijom nam ostaju asocijacije a nazalost i one umeju da budu vrlo lake...

2 za
4 protiv
karlosboki
2010-10-27
???

Molba supervizoru:22-og mi istice vreme vazenja uplate za rang listu a necu uplacivati za naredna 3 meseca,pa ako bih mogao da ostanem na istoj do kraja meseca bio bih zahvalan.Pozdrav

0 za
6 protiv
dell boy
2011-11-20
???

Zasto ne mogu da izvrsim uplatu?

1 za
5 protiv
raborg
2011-11-23
???

raborg napisa...

Zasto ne mogu da izvrsim uplatu?

... ne znam. Sistem radi, bilo je uplata juče. Da li ima dovoljno kredita na mobilnom?

2 za
0 protiv
Supervizor
2011-11-24
???

Supervizor napisa...

raborg napisa...

Zasto ne mogu da izvrsim uplatu?

... ne znam. Sistem radi, bilo je uplata juče. Da li ima dovoljno kredita na mobilnom?

...Ovakvu poruku dobijam: "Zao nam je takav servis nije pronadjen na Fortumu.Servis jos uvek nije aktivan ili ste napravili slovnu gresku."Probao sam par puta i svaki put isto.A mozda je to i "znak" da je doslo vreme za napustanje liste.

3 za
0 protiv
raborg
2011-11-24
???

Ja sam juce uplatio i sve dobro radi.

1 za
0 protiv
MILAN 1997
2011-11-24
???

Pa nisam debil da ne znam da procitam uputstva, a i nije mi prvi put da saljem ovu poruku.

2 za
1 protiv
raborg
2011-11-24
???

raborg napisa...

Pa nisam debil da ne znam da procitam uputstva, a i nije mi prvi put da saljem ovu poruku.

... da, nisam ni mislio, ali za svaki slučaj. No, mislim da smo sada rešili problem ;)

4 za
0 protiv
Supervizor
2011-11-25
???

Supervizor napisa...

raborg napisa...

Pa nisam debil da ne znam da procitam uputstva, a i nije mi prvi put da saljem ovu poruku.

... da, nisam ni mislio, ali za svaki slučaj. No, mislim da smo sada rešili problem ;)

...Danke

4 za
0 protiv
raborg
2011-11-25
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0117 sec.

Copyright © 2024